معرفی شرکت ویان وب

کلمه ویان به معنی “عشق و علاقه” است. به دلیل علاقه بیش از حد به کسب و کار اینترنتی کلمه ویان وب را برای کسب و کارم انتخاب کردم.

تجربه، آموزگار همه چیز است.

به نتیجه رساندن 5 وب سایت اینترنتی در حوزه های مختلف این نوید را داد که بتوانم آموخته های با ارزشم را با شما در میان بذارم. آموزش و دوره هایی که در ویان وب وجود دارد حاصل تجربه های 3 ساله در زمینه کسب و کار اینترنتی هستند و تک تک موارد آموزش داده شده را شخصا تجربه و اجرا کرده ام.

فعالیت شرکت ویان وب

فعالیت فعلی و اصلی ما انتقال دانش و تجربه 5 سایت موفقی است که به نتیجه رسیده اند و در قالب آموزش های رایگان و پولی در وب سایت قرار داده شده اند. دیگر فعالیت های ما: طراحی وب سایت، سئو و افزایش فروش است. بیشتر تمرکز فعلی ویان وب رساندن وب سایت ها به درآمد است. کسب و کار اینترنتی می تواند درآمد خوبی برای مالکان کسب و کار فراهم آورد ولی متاسفانه بسیاری از افرادی که در ایران فعالیت دارند و طراحی وب سایت انجام میدهند حرفه ای نیستند. صرفا وب سایتی با کلی ایرادات تکنیکالی طراحی و در اختیار مشتری قرار می دهند.

آیا سفارش طراحی وب سایت داریم؟

هر ماه صرفا 2 پروژه را قبول می کنیم. بیشتر پروژه ها فروشگاه اینترنتی هستند. با تجربه ای که داشته ایم می توانیم وب سایت های فروشگاهی، آگهی مشاغل، آموزشی و خدماتی را به درآمد برسانیم. آن هم با هزینه کم و مشاوره مناسب

 

چطور کسب و کار اینترنتی به نتیجه می رسد؟

دانش و توانایی در کسب و کار اینترنتی مهم است بدون تجربه و توانایی نمیتوان در فضای پررقابت کنونی به نتیجه رسید. لذا پیشنهاد ویان وب به شما این است یا دانش و توانمندی لازم را کسب کنید یا از یک نفر متخصص در کنار تیمتان استفاده کنید.

سئو و دیجیتال مارکتینگ با ویان وب

راز موفقیت در دیجیتال مارکتینگ

هدف از کسب و کار اینترنتی درآمد است. برای رسیدن به درآمد باید محصول و خدماتمان را به خریدار نشان دهیم. برای نشان دادن محصول و خدماتمان در فضای مجازی بهتر است وب سایت داشته باشیم. برای افزایش ترافیک مطابق تصویر نیاز است که از سئو، تبلیغات یا شبکه های اجتماعی کمک بگیریم. 

افزایش ترافیک نصف راه است!

مابقی راه، افزایش نرخ تبدیل است. یعنی اگر از 100 نفر فقط 1 نفر خرید می کند باید مشکل را پیدا کنیم. اینجاست که سئوکار حرفی برای گفتن ندارد و تخصصی ندارد و به متخصص دیجیتال مارکتینگ نیاز داریم. پس برای رسیدن به درآمد باید تجربه و توانایی لازم را داشته باشیم.

استفاده از دوره های وب سایت

استفاده از آموزش های رایگان و پولی ویان وب به شما کمک میکند از تجربه 3 ساله ما استفاده کنید. اگر از آموزش ها استفاده نکنید و خودتان دست بکار شوید و سعی و خطا کنید خیلی بیشتر از مبلغ آموزش را بیهوده صرف میکنید و نتیجه دلخواه را نمی گیرید. ما هم زمانی در موقعیت شما قرار داشتیم و  مبالغ کلانی را بیهوده صرف کرده ایم چون دانش و تجربه انجام کار را نداشتیم و کسی نبود که دلسوزانه و با پرداخت هزینه کمک کند.

مشاوره و انتقال تجربه

یکی دیگر از روش های همراهی با ویان وب مشاوره است. مشاوره های 1 جلسه ای تا 5 جلسه ای. این مشاوره ها کسب و کار شما را به مسیر درست هدایت میکند و شما نیز از تجربه ارزشمند ما بهره مند می شود. بهترین حالت ممکن استفاده از دوره های آموزشی به همراه مشاوره است.

مشاوره به کسب و کار های برای بهبود سئو و افزایش درآمد

پذیرش: ماهانه فقط 4 مشاوره

طراحی و پیاده سازی وب سایت های بهینه

پذیرش: ماهانه فقط 3 وب سایت

آموزش های ارزشمند

سئو ، دیجیتال مارکتینگ